Informace k výuce římskokatolického náboženství v Prostějově ve školním roce 2018/2019 a přihláška do této výuky

Výuka římskokatolického náboženství v Prostějově

Vážení rodiče,

organizace výuky náboženství v novém školním roce 2018/19 bude probíhat stejně jako v minulém školním roce převážně centrálně. Na jednotlivých školách v Prostějově se výuka neorganizuje s výjimkou výuky na ZŠ Horáka (nepovinný předmět etika – určeno spíše pro děti z rodin nepraktikujících víru), na RG a ZŠ města Prostějova (výuku zajišťuje Římskokatolická farnost sv. Petra a Pavla Prostějov) a na ZŠ Majakovského (výuku zajišťuje Římskokatolická farnost Prostějov-Vrahovice).

Místem centrální výuky náboženství je budova CMG, ul. Komenského č. 17.

Čas je stanoven ve čtvrtek od 16:30 hod. Výuka trvá 45 minut. Po skončení vyučování můžete využít nabídku mše s katechezí pro děti v kostele Povýšení sv. Kříže. Od září bude začátek mše kvůli výuce posunut už na 17:30 hod.

Do výuky je nutné podat přihlášku. Hlásí se žáci od 1. do 9. třídy, a to nejpozději do 15. srpna 2018 vhozením do uzavřené schránky ve vestibulu Farního úřadu v Prostějově, Filipcovo náměstí 20/4.

Vzhledem k nařízení EU o zpracování osobních údajů (GDPR), je třeba na přihlášce udělit patřičný souhlas.

Přihláška a informace ke stažení zde:

Copyright 2012, Tento web spravuje InterInvest Moravia, s.r.o., která je také administrátorem portálu Můj Prostějov a dalších...

Joomla Templates by Wordpress themes free