Ohlášky - 26.2.2012

Svátky v týdnu:

• Pátek - první pátek v měsíci
  • Neděle - 2. neděle postní

DNES SBÍRKA: Haléř sv. Petra. Pán Bůh zaplať.

Krasice – ve čtvrtek  večerní v 17,30 pro děti.
Mše sv. u Milosrdných – v pátek v 7,15.
Křížové cesty: pátek 17,30 a neděle 14,30 u Povýšení, pátek 15,00 u Cyrila a Metoděje
Sbírka na opravy minulou neděli: 12.480,-. Pán Bůh zaplať.

1. OBNOVA V DUCHU SVATÉM. Vyhlašujeme ji pro celou farnost, jak nám to doporučují biskupové v Roce biřmování. První setkání  bude tuto neděli po křížové cestě. Na něm se domluvíme, jak bychom se setkávali dál. Srdečně zveme!
  2. Sbírka Postní almužna – každý si může vzít skládací pokladničku, aby mu připomínala půst a almužnu. Pokladničky přineseme na Květnou neděli a symbolicky ji položíme před oltář.
  3. První čtvrtek v měsíci – modlíme se za kněžská povolání. První pátek. První sobota - mše sv. v DD Nerudova – v 9,30.
  4. Příští sobotu si v kostele u Milosrdných připomeneme sv. Jana z Boha.
  5. Katolický týdeník: v novém čísle je vynikající křížová cesta, článek o podílu tajných služeb na Únoru 48‘ a dvojstrana o vracení majetku.
  6. Postní duchovní obnova v Petrském kostele: pátek 16.3. a sobota 17.3. P.Daniel Vícha z Karviné. Program na nástěnce.