Nechat sloužit mši svatou za..

Úmysly mší svatých se pro kostel Povýšení svatého Kříže a kostel svatého Cyrila a Metoděje zapisují ve farní kanceláři od středy do pátku po ranní mši sv. do 10:00 a od 15:00 do 16:00. Pro kostel sv. Josefa v Krasicích přede mší sv. nebo po mši sv. v sakristii kostela sv. Josefa. Pro kapli sv. Anny je třeba obrátit se na místě na paní Evu S. a u sv. Andělů strážných na pana Josefa I.

Mešní stipendium přijímáme při zapisování mše svaté, obvyklá výše je 200,- Kč.

Pořad bohoslužeb s úmysly mší svatých, který zahrnuje dny od neděle do neděle je uveřejněn na nástěnkách kostela Povýšení sv. Kříže, sv. Cyrila a Metoděje a sv. Josefa v Krasicích a na internetových stránkách farnosti: www.prostejovfarnost.cz

Pokud budete chtít již zveřejněný úmysl změnit nebo doplnit, lze tak učinit pouze před konkrétní bohoslužbou v sakristii!!!!