Pořad bohoslužeb

Farnost Povýšení svatého Kříže

Po dobu platnosti opatření vlády ČR omezujících počty účastníků bohoslužeb je třeba sledovat aktuality na těchto stránkách.

Pro úplnou jistotu, že se bohoslužba koná, je třeba se podívat do aktuálního Nedělníku!

Kostel Povýšení svatého Kříže

• pondělí, středa, čtvrtek, pátek, sobota - 8.00 h. (ranní mše sv. není v úterý)
  • úterý a pátek - 18.00 h. (večerní mše svatá není v pondělí, ve středu a v sobotu)
  • čtvrtek - 17.30 h. (ve školním roce s katechezí pro děti)
  • neděle - 7.30 h., 10.30 h.

Kostel sv. Cyrila a Metoděje (na Brněnské ulici)

• středa - 17.00 hod.
  • neděle - 9.00 hod.

Kostel sv. Josefa (Krasice)

• neděle v 18.00 hod. (kromě letních prázdnin)

Kaple sv. Anny - ulice Drozdovice

• poslední středa v měsíci v 18:00 v letním čase/ v 16:00 v zimním čase

Kaple sv. Andělů strážných, ulice Mánesova,

• poslední čtvrtek v měsíci v 10:30

Kaple Zjevení Páně - Charita - ulice Daliborka 10

•  středa v 10:00 sudý týden - / střídá se s Charita Polišenského 1,  středa v 10:00 v lichý týden.

Domov důchodců - Nerudova ulice

• první sobota v měsíci - 9.30 hod.

Nemocnice Prostějov

• pondělí - 16.00 hod. Kromě třetího pondělí v měsíci, kdy se koná bohoslužba Církve československé husitské nebo Českobratrské církve evangelické.

Farnost sv. Petra a Pavla Prostějov

Kostel sv. Jana Nepomuckého (u Milosrdných)

Kostel sv. Petra a Pavla

Kaple sv. Zdislavy v CSSP Lidická 2924/86

Aktuální informace o bohoslužbách na webu Farnosti sv. Petra a Pavla: http://petrskafarnost.cz.