Ohlášky 22.3.2020

Vytvořeno sobota 21. březen 2020 22:55
Milí čtenáři Nedělníku!

Vydání pro 4. neděli postní 22.3.2020 má dnes tuto podobu. Liturgické texty si můžete přečíst na Víra.cz.

Sledujte, prosím, aktuální informace na stránkách farnosti a také farním Facebooku.

Informace z farnosti

Bohoslužby ve 4. postním týdnu jsou slaveny ve farním kostele dle tradičního pořadu na dané úmysly; jsou přenášeny přes internet, informace naleznete na farních stránkách. Mše svaté v ostatních kostelích a kaplích jsou až do odvolání zrušeny.
V neděli 22.3. od 14 do 16 hodin bude v rajské zahradě (farním parku) příležitost využít individuálních duchovních služeb, tedy zejména přijmout Eucharistii a přistoupit ke svátosti smířeníOd pondělí do soboty bude tato příležitost denně od 16 do 17 hodin.
Senioři a farníci bez možnosti přijmout sv. přijímání v kostele se mohou se žádostí o přinesení Eucharistie obracet na telefonní číslo jáhna Josefa Hováda na tel. čísle 728 983 398.
Do nedělní sbírky můžete přispět na účet farnosti 1500345309/0800.
Úřední hodiny budou až do odvolání pouze telefonické – telefonní číslo farnosti je 734 684 784.
Přípravy na křty dětí a jejich konání a přípravy na svatby jsou až do odvolání odloženy. Pohřby se konat mohou (pouze v úzkém rodinném kruhu).

Nabídka k duchovnímu prožití doby postní a těchto náročných dní

Program děkanátního Centra pro rodinu s odkazem na postní duchovní obnovu naleznete v příloze.
V příloze naleznete také modlitbu v čase epidemie.
Arcidiecézní nabídka na duchovní a psychoterapeutickou pomoc včetně tel. čísel je v příloze.
Jako náhrada katecheze je k dispozici nedělní videokázání pro děti.
Texty ke křížové cestě v době epidemie naleznete také v příloze; budou využity dnes při vysílané křížové cestě v 15.00.

Přeji všem požehnané postní dny!
Aleš Vrzala, farář