Aktuální informace o nouzovém stavu k 16.3.2020

Vytvořeno pondělí 16. březen 2020 0:18

Milí farníci,

vzhledem k novým opatřením vlády ČR, která platí od 16. března 2020, upouštím od nabídky podávání svatého přijímání v kostele a také upouštím od nabídky udílení svátosti smíření a pomazání nemocných. Svaté přijímání a ostatní svátosti budou udělovány pouze jednotlivě v nezbytných případech po telefonické domluvě na telefonním čísle farnosti. Kostel také zůstane během dne uzavřený, služby nebudou potřeba.

Ve spojení zůstaneme prostřednictvím bohoslužeb přenášených přes internet (viz výše) a také prostřednictvím společné modlitby ve 20:00, rovněž přenášené internetovým vysíláním.

Je v zájmu každého z nás, abychom opravdu vzájemný kontakt omezili na naprosto nezbytné minimum.

S prosbou o přímluvu Matky Boží
P. Aleš Vrzala, farář